Kas esame Ką siūlome

Sveiki gyvi, atvykę į „Kovos“ svetainę! Tai Vilniuje, Kaune bei kitose Lietuvos vietovėse tuo pačiu pavadinimu platinamo laikraščio virtuali atmaina.

Šio laikraščio leidėjai nėra politinė partija ar koks registruotas darinys. Tai paprastų žmonių – studentų ir dirbančiųjų, asmeninė iniciatyva ir talka. Tikslas – skelbti tai, kas aktualu visiems Lietuvos samdomiems darbuotojams bei pažangiam jaunimui.

Ketiname padėti dirbantiesiems organizuoti veiklias profsąjungas ir pasiekti geresnių darbo sąlygų bei didesnių atlyginimų. Tačiau vien tuo neapsiribojame ir kviečiame žmones į saviugdos būrelius, kur studijuojama ekonomika, politika, filosofija ir kitos mokslo šakos, kurios yra ir bus naudingos kovoje už geresnį gyvenimą.

Tikimės, kad čia skelbiamos žinios  taps Jums naudingu įrankiu. Naudingu tuo, kad leis patiems susigaudyti dabartinės socialinės – ekonominės sistemos vingrybėse, pastebėti, kur ji keliauja, kokios jos perspektyvos, ar yra geresnis pasirinkimas, ar galimi kitokie – pažangesni ir žmogiškesni santykiai visuomenėje.

Būsime dėkingi už Jūsų kritiką, pastabas ir pasiūlymus. Tikimės sulaukti įdomių žinių iš Jūsų darboviečių. Gal turite ką papasakoti apie esančią neteisybę ar laimėjimus? Rašykite mums! redakcija@kova.news

 „Kovos“ redakcija